Stylizacja dnia

Gdy do okna puka jesień, warto zastanowić się, czy mam wszystko, czego potrzebuję na nadchodzący sezon jesienno-zimowy? Najpierw przejrzyjcie dobrze swoją szafę, by nie inwestować w kolejne rzeczy. Przemyślcie, czy następny sweter to właśnie to, czego Wam brakuje... A jeśli te rozważania macie już za sobą, zostańcie z nami i dajcie się zainspirować naszą stylizacją na jesienną aurę!

(więcej…)
Read More

JAKI SWETER WYBRAĆ NA JESIENNE CHŁODY?

Zbliżają się jesienne dni, to już nieuniknione i nie możemy odwlekać myślenia o tym w nieskończoność, ale nie ma co zwieszać nosa na kwintę! Chłodne pory roku również mają swój urok, zwłaszcza kiedy znajdziesz swój wymarzony, ciepły i mięciutki sweter. W garderobie każdej kobiety musi się znaleźć przynajmniej JEDEN, który ogrzeje nas w chłodny dzień. Zapraszam na krótki przewodnik, jaki model najlepiej sprawdzi się jesienią? (więcej…)
Read More

NAJMODNIEJSZE UBRANIA NA JESIEŃ 2019 – PRZEGLĄD TRENDÓW

Zastanawiasz się co będzie modowym hitem tej jesieni? W co koniecznie wyposażyć swoją garderobę? Jakie są „must have” tego sezonu? Dobrze trafiłaś! Chętnie Ci podpowiemy o co wzbogacić swoją szafę, a naprawdę jest w czym wybierać. (więcej…)
Read More

Przygotuj się na jesień

Cześć! Czas najwyższy przestać się oszukiwać. Wakacje się kończą, nadchodzi jesień, a wraz z nią nieunikniona zmiana pogody. To doskonały moment na to, by zrobić porządek w swojej szafie i zacząć bawić się modą. Przejściowa pora sprzyja budowaniu wielowarstwowych stylizacji, a Ty masz okazję wykazać się inwencją! Co będzie hitem tej jesieni? Mam kilka pomysłów, zostań ze mną i daj się zainspirować! (więcej…)
Read More